Szanowni Państwo,

mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do zapisania się na Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima. Będzie to już ósma edycja konferencji poświęconej najpopularniejszemu w Polsce programowi dla małych i średnich firm. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie odbędzie się ONLINE.

Spotkajmy się 28 listopada!

Tegoroczna konferencja będzie dla Państwa okazją do zapoznania się m.in. z aktualnymi informacjami w zakresie zmian w przepisach podatkowych w 2023 i 2024 roku, w tym obsługą Krajowego Systemu e-Faktur. Ponadto zostaną omówione nowe funkcjonalności w systemie i przedstawimy plany rozwojowe.

Ważnym punktem spotkania będą wystąpienia Klientów – Użytkowników systemu. Podzielą się swoim praktycznym doświadczeniem  i zaprezentują pracę z systemem Comarch ERP Optima oraz aplikacjami dodatkowymi.

Będą mieli Państwo okazję wysłuchać prelekcji, które podzieliliśmy na panel główny i dwie sekcje tematyczne: panel Księgowy i Kadrowo – Płacowy oraz panel Handlowo – Logistyczny. Dzięki temu podziałowi, każdy z Państwa wybierze najbardziej dopasowane do swoich potrzeb prelekcje.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły i możliwość zapisu znajdują się poniżej: